odkup odszkodowania

on September 09, 2017

Temat niesprawiedliwych odszkodowań z polis komunikacyjnych OC jest tak naprawdę w naszym kraju ciągle bardzo aktywny. Mimo pokaźnego zwiększenia wysokości składek polis ubezpieczeniowych, pod przykrywką zapewniania usług najwyższej jakości, wciąż mnóstwo ludzi poszkodowanych w zdarzeniach na drodze nie otrzymuje takich pieniędzy, jakie faktycznie są im należne. W przypadku obniżonych wypłat od firm ubezpieczeniowych najskuteczniejszym rozwiązaniem stanie się sprzedaż odszkodowań, która oszczędzi nam czas, nerwy, jednak i pieniądze. Wykonując tego typu krok dostajemy od razu pełne dopłata do odszkodowania dostając równocześnie wszelkie niezbędne nam pieniądze w bardzo krótkim czasie.
Zasada jest w tym wypadku niesłychanie prosta. Skupujemy odszkodowania wszystkie, niezależnie od ich skali, biorąc na siebie wszystkie obowiązki powiązane z otrzymaniem od firmy ubezpieczeniowej należnej kwoty. Skup szkody OC to przede wszystkim samodzielne, uczciwe wyliczenie należnej wypłaty, a następnie wypłacenie tej należności osobie zbywającej swoje odszkodowanie. Z dopłaty do odszkodowań OC będzie można skorzystać też w sytuacji, kiedy zgodziliśmy się na kwotę odszkodowania proponowaną przez ubezpieczyciela i otrzymaliśmy już należne środki. W tego typu sytuacji wielkość dopłaty jest różnicą pomiędzy kwotą należną nam w rzeczywistości, a tą, jaką dostaliśmy od firmy ubezpieczeniowej.
Uczciwy dopłaty do odszkodowań oc to zawsze najrozsądniejsze rozwiązanie pozwalające na ekspresowe otrzymanie pieniędzy oraz chociażby naprawienie własnego samochodu z wykorzystaniem markowych części. To zawsze na podstawie tego typu części winny być określane odszkodowania, ale ubezpieczalnie uwielbiają te stawki znacząco zaniżać. Zaniżone odszkodowanie z OC nie musi być kłopotem. Walka o uczciwe wypłaty nie musi oznaczać bowiem nawet kilku lat batalii w sądzie z firmą ubezpieczeniową. Wystarczy tylko wybrać skup odszkodowań OC żeby w bardzo krótkim okresie czasu otrzymać wszystkie należące się pieniądze, a później zapomnieć o całej sprawie. Wypłata całego odszkodowania w żadnym wypadku nie będzie zależna od efektów sprawy w sądzie przeciw ubezpieczycielowi. Po dokładnym przyjrzeniu się danej sprawie możemy szybko przekazać swoją propozycję zadośćuczynienia, a po jego zaakceptowaniu równie szybko je przelać.

Latest Articles

View all